Gala Miss i Mistera Politechniki Rzeszowskiej

Gale Miss i Misterów na pierwszy rzut oka zupełnie niezwiązane ze studiami już od jakiegoś czasu cieszą się wzrastającą popularnością na coraz to większej liczbie uczelni, tak publicznych jak i niepublicznych.

Oczywiście Politechnika Rzeszowska nie mogła pozostać w tyle tak szybko rozwijającego się trendu, więc i tutaj już od kilku dobrych lat pierwsze dni czerwca praktycznie nim żyją.

Coroczna gala jest wydarzeniem cieszącym się ogromną, wciąż wzrastającą popularnością, na co wpływ ma przede wszystkim bardzo dobra organizacja, profesjonalne przygotowanie scenografii i choreografii oraz niecodzienny styl tej imprezy, za którą stoi ciężka praca wielkiej liczby osób bezpośrednio związanych z SSPRz . Organizatorzy starają się za każdym razem dostarczać wszystkim uczestnikom i widzom fenomenalnych wrażeń na coraz wyższym, prawdziwie profesjonalnym poziomie.

Galom Miss i Mistera Politechniki Rzeszowskiej odbywającym się zazwyczaj na przełomie maja i czerwca towarzyszy pewien szczególny motyw wokół którego obraca się cała impreza. W ubiegłym roku był to motyw ludowy i hasło „Słowiański zew”, definiujący poniekąd styl i klimat tego wydarzenia.

W trakcie Gali kandydatki i kandydaci do tytułu najpiękniejszej i najprzystojniejszego, naszej uczelni, mają za zadanie przede wszystkim wzbudzić zachwyt jury i publiczności występując w kilku różnych pokazach prezentujących różnorakie style ubiorów, wśród których chyba największe emocje wzbudza pokaz strojów ślubnych. Pretendenci do foteli Miss i Mistera musieli także zmierzyć się z zadaniami postawionymi im przez organizatorów, wykazujące ich umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach oraz odejść od tradycyjnej formy eleganckiej gali na rzecz humorystycznych gagów udowadniających, że prócz otwartości i pewności siebie posiadają oni również doskonałe poczucie humoru i błyskotliwość, będącą przecież tak ważną cechą prawdziwego studenta Politechniki.

Tego rodzaju wydarzenia prócz swoich głównych założeń dają również możliwość na zaprezentowanie szerszemu gronu innych niezwykle utalentowanych osób, które w czasie Gali mają możliwość pokazania siebie i swoich talentów muzycznych, wokalnych czy tanecznych. Jest to też kolejna forma autoprezentacji Samorządu Studenckiego Politechniki Rzeszowskiej, który w ten sposób udowadnia, że istnieje, jest potrzebny i tworzą go ludzie pełni pasji, potrafiący poświęcić się całkowicie dla jakiegoś szczególnego projektu, jakim bez wątpienia są tego rodzaju gale.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: