Gala Miss i Mistera Politechniki Rzeszowskiej

Przez bardzo długi okres gale Miss i Misterów cieszyły się dużą popularnością wśród uczelni publicznych jak i niepublicznych. Oczywiście Politechnika Rzeszowska nie mogła pozostać w tyle tak szybko rozwijającego się trendu, więc i tutaj, przez kilka dobrych lat pierwsze dni czerwca praktycznie żyły tym wydarzeniem.

Bardzo dobra organizacja, profesjonalne przygotowanie scenografii i choreografii oraz niecodzienny styl tej imprezy, przyciągały całą społeczność akademicką. Organizatorzy dostarczali wszystkim uczestnikom i widzom fenomenalnych wrażeń na prawdziwie profesjonalnym poziomie.

Każda gala tworzona była wokół szczególnego, różniącego się co roku motywu. W trakcie imprezy kandydatki i kandydaci do tytułu najpiękniejszej i najprzystojniejszego naszej uczelni, mieli za zadanie przede wszystkim wzbudzić zachwyt jury i publiczności występując w pokazach, prezentujących różnorakie style ubiorów. Pretendenci do foteli Miss i Mistera musieli także zmierzyć się z zadaniami postawionymi im przez organizatorów. W ten sposób, wykazywali swoje umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach oraz odejścia od tradycyjnej formy eleganckiej gali, na rzecz humorystycznych gagów, udowadniających, że prócz otwartości i pewności siebie, posiadają oni również doskonałe poczucie humoru i błyskotliwość.

Zdajemy sobie sprawę, że tego rodzaju wydarzenia prócz swoich głównych założeń, dają również możliwość na zaprezentowanie szerszemu gronu niezwykle utalentowanych osób, które w czasie Gali mają możliwość pokazania siebie i swoich talentów muzycznych, wokalnych czy tanecznych. Jest to też kolejna forma autoprezentacji Samorządu Studenckiego Politechniki Rzeszowskiej, który w ten sposób udowadnia, że istnieje, jest potrzebny i tworzą go ludzie pełni pasji.

Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz przyjdzie nam organizowanie tej wspaniałej imprezy.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: