Pokój dla żaka

Samorząd Studencki Politechniki Rzeszowskiej rokrocznie organizuje akcję „Pokój dla Żaka” oferując bezpłatną pomoc w znalezieniu mieszkań dla studentów.

Mieszkańcy regionu, którzy chcą wynająć lokal – mieszkanie lub pokój – studentom mogą zgłaszać swoje oferty do przedstawicieli Samorządu. Akcja jest prowadzona przede wszystkim z myślą o studentach pierwszego roku, aby ułatwić im odnalezienie się w nowym miejscu. Staramy się aby ogłoszenia były możliwie jak najbardziej aktualne, dzięki czemu znalezienie nowego lokum będzie znacznie łatwiejsze i szybsze.

W bazie znajdują się m.in. informacje o otoczeniu danego mieszkania oraz przybliżony czas, potrzebny by dotrzeć np. na Politechnikę Rzeszowską im. I. Łukasiewicza.

Osoby chcące zgłosić swoją ofertę wynajmu mieszkania zapraszamy do kontaktu:

  • na adres e-mail: PokojDlaZaka@ssprz.pl
  • telefonicznie: 17 865 13 57, 17 865 16 61 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 13:00)
  • osobiście: Biuro Samorządu Studenckiego Politechniki Rzeszowskiej (DS Promień, ul. Akademicka 1, pok.23, od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 13:00) 
  • poprzez włożenie zgłoszenia do urny w holu DS Promień.

Serdecznie zapraszamy do zgłaszania mieszkań, oraz skorzystania z naszej bazy ofert pod adresem.

Dane osobowe będą przetwarzane w celu rejestracji danych o ofertach wynajmu oraz w celu bieżącego kontaktu w ramach akcji „Pokój dla Żaka”. Administratorem danych osobowych jest Politechnika Rzeszowska – działająca przez Samorząd Studencki PRz.

Więcej o tym jak przetwarzamy dane można znaleźć tutaj: https://rodo.prz.edu.pl/klauzula/kontrahenci