Trzecia edycja Wielkich Październikowych Otrzęsin na PRz – Oktobeer 2023!

Cały październik nowo przyjęci studenci Politechniki Rzeszowskiej mogli wziąć udział w serii tematycznych wydarzeń. W każdy wtorek i czwartek przez cały październik czekały na nich kolejne niespodzianki.

OkToBeer zaczęliśmy 3 października od Kina Plenerowego, które ze względu na złe warunki atmosferyczne obyło się w Strefie Kultury Studenckiej. Kolejne wydarzenia gromadziły coraz to większą liczbę osób pokazując, że Studenci Politechniki Rzeszowskiej potrafią się integrować najlepiej w Polsce. Kurs Tańca Studenckiego, Familiada, OkToGym czy Karaoke z CyberMachiną to tylko niektóre z wydarzeń październikowych. Nie zabrakło również wydarzeń w trosce o studenckie zdrowie psychiczne.

„OktoBe! Dobrze, że jesteś” to wydarzenie mające na celu zadbanie o zdrowie fizyczne oraz psychiczne studentów. Wydarzenie polegało na zapoznaniu uczestników z panią psycholog działającą na Politechnice Rzeszowskiej, a następnie odbyły się zajęcia z jogi dynamicznej prowadzone przez instruktorkę z rzeszowskiego studia jogi JoyFlowYoga.

Serdecznie dziękujemy za obecność i już teraz zapraszamy za rok:)