Współpraca SKNI KOD z Ideo

Studenckie Koło Naukowe Informatyków „KOD” z przyjemnością ogłasza nawiązanie współpracy z firmą Ideo Sp. z. o. o.

Ideo to Software House i Agencja Interaktywna, która oferuje pełen zakres usług związanych z tworzeniem, ale także kompleksową promocją oraz wsparciem e-marketingowym rozwiązań internetowych. Znajdziemy wśród nich zarówno strony internetowe, jak i złożone aplikacje internetowe np. Intranet, platformy e-commerce / B2B, systemy zarządzania dokumentami, platformy e-learningowe, programy lojalnościowe i wiele innych. Co więcej, zdecydowana większość wdrażanych rozwiązań to dedykowane aplikacje, tworzone od podstaw. W swoich działaniach wykorzystują zwinne metodyki zarządzania takie jak Scrum czy Agile.

Firma funkcjonuje na rynku już od ponad 20 lat, a jej główna siedziba firmy mieści się w Rzeszowie. Oddziały firmy znajdują się również w Krośnie, Warszawie oraz Norwegii.

Zespół Ideo to ponad 250 specjalistów, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do każdego projektu. Dzięki Nim firma może poszczycić się zaufaniem ponad 1000 klientów (realizowali projekty m.in. dla: Getin Bank, PSB Mrówka, Nestle Polska, Peugeot, Śnieżka i wielu innych). Warto wspomnieć, że firma rozwija się nie tylko na rynku krajowym, ale również na rynku międzynarodowym. Ponadto, może poszczycić się wieloma znaczącymi nagrodami i wyróżnieniami.

Firma ta wspierać będzie szeroki rozwój Studenckiego Koła Naukowego Informatyków “KOD”. Współpraca Stron będzie polegała na wspólnym podejmowaniu inicjatyw w zakresie działalności edukacyjnej, szkoleniowej oraz promocyjnej. Członkowie Koła będą mogli liczyć na pomoc i mentoring przy organizacji wszelkich webinarów, szkoleń czy warsztatów.

Studenci będę mieli również możliwością odbycia praktyk i staży w przedsiębiorstwie, co pozwoli im zdobyć wartościowe umiejętności i cenne, niejednokrotnie pierwsze, doświadczeniena rynku pracy. Stażyści, na wybranym stanowisku, będą weryfikować swoją wiedzę i praktycznie ją wykorzystywać. Ci, którzy wykażą się zaangażowaniem i spełnią oczekiwania firmy, będą mogli liczyć na zatrudnienie.

Więcej o firmie: www.ideo.pl
Oferta praktyk i staży Ideo.