PCI – „ŁĄCZYMY NAUKĘ Z BIZNESEM W ZAKRESIE BADAŃ, ROZWOJU I INNOWACJI”

Wsłuchując się w potrzeby studentów, naukowców i przedsiębiorców PCI swoje działania koncentruje na trzech platformach. Pierwsza skupiona jest na wyborze oraz rozwijaniu najlepszych projektów B+R. Znalezienie odpowiedniego źródła finansowania jest trudne, dlatego w ramach drugiej platformy, budowana jest relacja pomiędzy światem nauki i biznesu. Trzecia platforma jest zaś fizyczną przestrzenią kreatywną, otwartą na ludzi realizujących własne projekty.

Studencie! ProtoLAB to miejsce, w którym zdobędziesz wiedzę i umiejętności, zawrzesz nowe znajomości i otrzymasz dostęp do różnych technologii. W ProtoLab poznasz ciekawych ludzi i zbudujesz zespół, który będzie w stanie zrealizować projekt.

Poszukujesz wsparcia w realizacji projektów naukowo-badawczych? Interesuje Cię jak połączyć naukę z biznesem? Chcesz być na bieżąco z działaniami podejmowanymi przez Podkarpackie Centrum Innowacji? Jeśli nie chcesz, by omijały Cię aktualne wiadomości i wydarzenia, już teraz zapisz się do newslettera PCIDzięki temu zawsze będziesz w centrum informacji!

Dołącz do ProtoLAB! Jest to miejsce, gdzie spotkasz i zbudujesz zespół ludzi zainteresowanych realizacją projektów!

LINK