Przewodniczący komisji: Filip Tlałka

Kim jesteśmy?

Komisja Promocji jest organem Samorządu Studenckiego Politechniki Rzeszowskiej odpowiedzialnym za prezencję wizerunkową Samorządu oraz jego członków w mediach społecznościowych, na Uczelni oraz przed partnerami zewnętrznymi.

Czym się zajmujemy?

Do głównych zadań Komisji Promocji należy przygotowywanie, recenzowanie i zatwierdzanie materiałów promocyjnych do przedsięwzięć współorganizowanych przez Samorząd Studencki, zarządzanie mediami społecznościowymi Samorządu, oraz we współpracy z fotografami utrwalanie wszystkich istotnych dla społeczności akademickiej wydarzeń.

Prowadzimy następujące fanpage na Facebook’u: Samorząd Studencki Politechniki Rzeszowskiej, Adapciak Politechniki Rzeszowskiej, Rzeszowskie Juwenalia; oraz na Instagramie: @ssprz, @rzeszowskiejuwenalia. Ponadto, zajmujemy się także redagowaniem artykułów do dwumiesięcznika Gazety Politechniki.

Kogo potrzebujemy?

Jak w każdej komisji, zapewniamy swoim członkom niezbędne narzędzia do pracy, możliwość rozwoju i uczestnictwa w ciekawych kursach podnoszących kwalifikacje. W szczególności potrzeba nam osób chętnych współzarządzać kontami SSPRz na Facebook’u i Instagramie oraz aspirujących fotografów i grafików komputerowych (KP zapewnia dostęp do Canva Pro, grafiki można tworzyć z wykorzystaniem dowolnego oprogramowania).